Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Fasthouse Service Sp. z o.o.

Oferty pracy Fasthouse Service Sp. z o.o.

MURARZ

Zawód: murarz Rodzaj: umowa o pracę
Fasthouse Service Sp. z o.o.
Murowanie ścian zewnętrznych i działowych, tynkowanie, prace ogólnobudowalne. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.
2800-5000 zł
UoP brutto/mies.
Gdańsk
22-12-2020

PRACOWNIK BUDOWLANY - PRACE PRZY ELEWACJACH BUDYNKÓW

Zawód: monter Rodzaj: umowa o pracę
Mycie elewacji, gruntowanie podłoża, przyklejanie płyt izolacyjnych, nawiercanie otworów i montaż kołków. Nakładanie tynków, malowanie. Praca od poniedziałku do piątku ...
Gdańsk
22-12-2020

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa o pracę
Gdańsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Mycie elewacji, gruntowanie podłoża, przyklejanie płyt izolacyjnych, nawiercanie otworów i montaż kołków. Nakładanie tynków, malowanie. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Inne wymagania:
umiejętność wiercenia otworów, klejenia płyt izolacyjnych.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
80-855 Gdańsk
Wały Piastowskie 1

Pracodawcy z miasta Gdańsk