Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRIMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy PRIMES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI
Architekt   |  umowa o pracę
Gdańsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wykonywanie dokumentacji technicznej obiektów budowlanych (tj. rysunki konstrukcji), praca z dokumentacją projektową w środowisku CAD i Tekla Structures. Praca od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy w przedziale czasowym: 8-17.
Wymagania
  • Inne wymagania: pracodawca zatrudni kandydatów bez doświadczenia z podstawową znajomością programu: Autocad, lub z 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku pracy z dobrą znajomością programu Autocad i praktyczną znajomością programów obliczeniowych.
ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI STALOWYCH
Architekt   |  umowa o pracę
Gdańsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Sporządzenie projektów budowlanych i wykonawczych konstrukcji stalowych i żelbetowych, praca z dokumentacją projektową w środowisku Tekla Structures. Praca od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy w przedziale: 8-17.
Wymagania
  • Inne wymagania: znajomość zagadnień konstrukcyjnych w zakresie projektowania konstrukcji stalowych. Doświadczenie w sporządzaniu projektów konstrukcji stalowych min. 1 rok, mile widziana znajomość oprogramowania Tekla oraz Bentley Prosteel i Advance Steel. Gotowość do poszerzania wiedzy i zdobywania doświadczenia, komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich,dokładność, sumienne podejście do obowiązków.
PROJEKTANT KONSTRUKCJI STALOWYCH
Architekt   |  umowa o pracę
Gdańsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych konstrukcji stalowych i żelbetonowych, praca z dokumentacją projektową w środowisku Tekla Structures. Praca od poniedziałku do piątku, elastyczny grafik w przedziale godzinowym 8-17.
Wymagania
  • Inne wymagania: znajomość zagadnień konstrukcyjnych w zakresie projektowania konstrukcji stalowych. Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń oraz znajomość oprogramowania Tekla, Bentley Prosteel i Advance Steel. Dokładność i sumienne podejście do obowiązków, samodzielność, umiejętność myślenia analitycznego, dobra organizacja własnej pracy.

Adres

ul. Sobótki 9
80-247 Gdańsk
województwo pomorskie
powiat Gdańsk
gmina Gdańsk

Dodatkowe informacje

NIP: 9570987226
REGON: 220543530
KRS: 0000630401
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 28-07-2016
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Gdańsk