Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o

Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o

Pełna nazwa
GDAŃSKIE ZAKŁADY TELEELEKTRONICZNE "TELKOM-TELMOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Franciszka Schuberta 104 80-172 Gdańsk
NIP
9570753190
REGON
191893113
KRS
0000054399
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
17.10.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 25.73.Z Produkcja narzędzi
  • 26.30.Z Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego
  • 26.40.Z Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku
  • 28.96.Z Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.52.Z Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek

Pozostała działalność usługowa

  • 95.12.Z Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający biura

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Codzienne zamiatanie podłóg i odkurzanie wykładzin podłogowych, Codzienne odkurzanie szaf, regałów, biurek, parapetów okiennych, Codzienne sprzątanie schodów wraz korytarzami, Codzienne mycie podłóg, muszli, pisuarów, umywalek oraz odkażanie płynem dezynfekującym, Raz w tygodniu mycie drzwi i ścian wykonanych z PCV. Praca od poniedziałku do piątrku, w godzinach: 14-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: pracowitość, sumienność, uczciwość, umiejętność organizacji pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: dopłatę do \"wczasów pod gruszą\" z Funduszu Świadczeń Socjalnych.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku