Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp.z o.o.

Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Elektryk Gdańsk
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Spawacz MIG/TIG/MAG - Miszewko

    Serwis Personalny Poland Wizytówka
    • Miszewko
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk - Niemiecka firma zatrudni Elektryków

    BS Service GmbH
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana

Praca Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk

    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymywanie stałej sprawności eksploatacyjnej instalacji elektrycznej w zasobach mieszkaniowych. Dokonywanie co najmniej raz w miesiącu przeglądów instalacji elektrycznej w budynkach. Okresowe odczytywanie liczników zużycia energii elektrycznej dla mieszkańców.
      Bieżące usuwanie usterek i konserwacja instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych. Sprawdzanie poprawności działania urządzeń elektrycznych w lokalach mieszkalnych tj: bojlery, grzejniki elektryczne, programator ogrzewania, kuchenka elektryczna.
      Konserwacja i usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych systemu wentylacji mechanicznej budynków mieszkalnych. okresowe przeglądy Pompowni sanitarnej EPS z pompami GRUNDFOS SEG 40.12.2.50B .

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: uprawnienia SEP.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku