Czy to Twoja firma?

DAHEIM, DAWID DOŁECKI praca

Gdańsk
DAHEIM, DAWID DOŁECKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy DAHEIM, DAWID DOŁECKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DAHEIM, DAWID DOŁECKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DAHEIM, DAWID DOŁECKI - oferty archiwalne

  • Kierowca taksówki

    DAHEIM, DAWID DOŁECKI
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przewozy osób na terenie Gdańska i Trójmiasta. Praca dla koroporacji Free Now lub Bolt . Praca od poniedziałku do niedzieli, w każdym wolnym czasie, bez konieczności posiadania wypracowanych limitów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: wymagane badania psychotechniczne oraz zaświadczenie o niekaralności (nie starsze niż miesiąc), mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: rozliczanie prowizyjne od wykonanej pracy.

Pracodawcy w Gdańsku