Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - EURO-WENT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy EURO-WENT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

DOZORCA

Zawód: dozorca Rodzaj: umowa o pracę
EURO-WENT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dozór obiektu i drobne prace porządkowe: koszenie trawy, podlewanie roślin, odśnieżanie. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach ustalonych według ...
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Gdańsk
19-01-2021
od 2800 zł

MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNO-KLIMATYZACYJNEJ

Zawód: monter Rodzaj: umowa na okres próbny
Praca w warsztacie. Wykonywanie elementów. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
Gdańsk
12-01-2021

Praca na budowach trójmiasta. Montaż elementów. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-15.
Gdańsk
12-01-2021

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zawód: pracownik umysłowy Rodzaj: umowa na okres próbny
Praca na hali produkcyjnej. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-15
Gdańsk
12-01-2021

Archiwalne ogłoszenia

KIEROWCA KAT. B / MAGAZYNIER
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Gdańsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Transport samochodami firmowymi. Wydawanie towaru z magazynu i obsługa wózka widłowego. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
prawo jazdy kat B
wózki widłowe niskiego składu
Inne wymagania:
wykształcenie podstawowe lub zawodowe, mile widziane średnie. Do prawa jazdy B, mile widziane E. Dodatkowym atutem, będzie doświadczenie w pracy jako kierowca kat. B.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
80-058 Gdańsk
Starogardzka 18

Pracodawcy z miasta Gdańsk