Czy to Twoja firma?

Personal Expert Sp. z o.o. praca

Gdańsk
Personal Expert Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Personal Expert Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Personal Expert Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Personal Expert Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Spawacz MIG-MAG Francja ( zorganizowany dojazd i zakwaterowanie)

    Personal Expert Sp. z o.o.
    • Francja
    • umowa o pracę tymczasową
    • pełny etat
    • Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta z branży metalurgicznej, firmy produkującej ramy dla przemysłu, sektora usług, handlu, rolnictwa o ugruntowanej pozycji na rynku francuskim, poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MIG/MAG - FRANCJAPracodawca oferuje
      • wynagrodzenie ok 2500 - 3000 Euro Netto
      • ubezpieczenie społeczne i zdrowotne,
      • zapewnione zakwaterowanie i opłacone przez pracodawcę
      • wysoki standard mieszkań
      • zapewnione dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy
      • zorganizowany przejazd do Francji
      • jest możliwość pracy przez kilka lat ( stabilny pracodawca)
      • opiekę koordynatora polskiego we Francji w trakcie trwania kontraktu
      • praca od zaraz

      Wymagania

      pracodawcy
      • wykształcenie kierunkowe jako spawacz/ślusarz
      • certyfikaty spawalnicze, również nieaktualne
      • umiejętność czytania rysunku technicznego
      • kilkuletnie ( min.3 lata) udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
      • prawo jazdy kat.B
  • Pracownik produkcji

    • Kartuzy
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pakowanie, załadunek mebli;
      Drobne prace produkcyjne na poszczególnych działach produkcyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: dokładność, sumienność,zaangażowanie i samodzielność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: BRUTTO

Pracodawcy w Gdańsku