Czy to Twoja firma?

Eco Serwis s.c. praca

Gdańsk
Eco Serwis s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Eco Serwis s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Eco Serwis s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Eco Serwis s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Eco Serwis s.c. - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    Eco Serwis s.c.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie terenu zewnętrznego, sprzątanie hal garażowych, odśnieżanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Praca w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku, na terenie dzielnicy Gdynia Mały Kack.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • Ogrodnik

    • Gdańsk
    • 3 200 zł / mies.

      Sprzątanie terenu zewnętrznego, sprzątanie hal garażowych, pielęgnacja zieleni. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.

      Wymagania

      • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 200 PLN

Pracodawcy w Gdańsku