Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W GDAŃSKU

Oferty pracy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

NAUCZYCIEL EDUKACJI PRAWNEJ

Zawód: nauczyciel Rodzaj: umowa o pracę
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Nauczanie przedmiotu edukacja prawna w liceum ogólnokształcącym. Zatrudnienie w wymiarze 4/18 etatu.
665-899 zł
UoP brutto/mies.
Gdańsk
26-10-2020
665-899 zł

Archiwalne ogłoszenia

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTU EDUKACJA PRAWNA
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Gdańsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Nauczanie przedmiotu edukacja prawna w liceum ogólnokształcącym
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Języki:
angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
przygotowanie pedagogiczne
Inne wymagania:
doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej, autorski program nauczania przedmiotu. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach określonych grafikiem.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Gdańsk
Szczegóły
Zgodnie ze stanowiskiem.
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), humanistyczne
Języki:
hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
wykształcenie wyższe (filologia hiszpańska + przygotowanie pedagogiczne), minimum roczne doświadczenie w pracy pedagogicznej, biegła znajomość języka hiszpańskiego. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach określonych grafikiem.
NIE

Adres

ul. płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8
80-271 Gdańsk
województwo pomorskie
powiat Gdańsk
gmina Gdańsk

Dodatkowe informacje

NIP: 5842743537
REGON: 36131503700000

Pracodawcy z miasta Gdańsk

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
PCC
PCC
Income Invest