Przedszkole Nr 39

Przedszkole Nr 39 najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Przedszkole Nr 39

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Nr 39

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole Nr 39 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Przedszkole Nr 39

Pełna nazwa
PRZEDSZKOLE NR 39 W GDAŃSKU
Adres rejestrowy
ul. Opacka 12A 80-338 Gdańsk
NIP
5842507073
REGON
19057551700000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Przedszkole Nr 39 - oferty archiwalne

  • Woźna oddziałowa

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 344 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca związana z czynnościami porządkowymi w pomieszczeniach przedszkola- salach zabaw, szatniach, łazienkach. Podawanie dzieciom posiłków i sprzatanie po posiłkach, zmywanie naczyń, dbanie o porządek w miejscu pracy. wymagane badania medycyny pracy.
      Godziny pracy : 7.30 - 15.30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w placówkach oświatowych. Wymagana książeczka sanepidowska oraz badania medycyny pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 344 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . Dodatkowo do wynagrodzenia premia - 466,00 + wysługa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Gdańsk
    • umowa na zastępstwo
    • 2 949 zł / mies.

      Praca edukacyjna w grupie dzieci w wieku przedszkolnym, współpraca z nauczycielami, specjalistami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: magister licencjat, wychowania przedszkolnego, pedagogiki wczesnej edukacji. Doświadczenie zawodowe: na każdym szczeblu awansu zawodowego, absolwenci uczelni wyższych, studenci ostatniego roku. Umiejętnośc pracy wzespole, kreatywność, sumiennść w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Wymagana książeczka sanepidowska. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . Wynagrodzenie zależne od stopnia awansu zawodowego kandydata.

Pracodawcy w Gdańsku