Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRZEDSZKOLE NR 39 W GDAŃSKU

Oferty pracy Przedszkole Nr 39

WOŹNA ODDZIAŁOWA

Zawód: pracownik fizyczny Rodzaj: umowa na okres próbny
Przedszkole Nr 39
Praca związana z czynnościami porządkowymi w pomieszczeniach przedszkola- salach zabaw, szatniach, łazienkach. Podawanie dzieciom posiłków i sprzatanie po posiłkach, zmywanie ...
od 2167 zł
UoP brutto/mies.
Gdańsk
29-12-2020
od 2167 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Gdańsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Zapewnienie czystości w salach zajęć dzieci, szatniach oraz toaletach, podawanie posiłków i sprzątanie po posiłkach.
Godziny pracy : 7-15 /ewentualnie do uzgodnienia/.
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania:
mile widziane doświadczenie w placówkach oświatowych. Wymagana książeczka sanepidowska.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
NAUCZYCIEL WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNEGO
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Gdańsk
Szczegóły
Praca dydaktyczno-wychowawcza i opiekuńcza z dziećmi w wieku przedszkolnym.
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
wychowanie przedszkolne lub wczesna edukacja, przygotowanie pedagogiczne, biegła znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie, wymagana książeczka sanepidowska, umiejętność pracy w zespole, sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków. Praca w godzinach 6.00-11.00 lub 11.00-16.00 (do uzgodnienia).
NIE

Adres

ul. Opacka 12A
80-338 Gdańsk
województwo pomorskie
powiat Gdańsk
gmina Gdańsk

Dodatkowe informacje

NIP: 5842507073
REGON: 19057551700000

Pracodawcy z miasta Gdańsk