Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZAKŁAD KARNY GDAŃSK

Oferty pracy ZAKŁAD KARNY GDAŃSK

MŁODSZA PIELĘGNIARKA AMBULATORIUM Z IZBĄ CHORYCH/MŁODSZY RATOWNIK MEDYCZNY

Zawód: pielęgniarka Rodzaj: umowa o pracę
ZAKŁAD KARNY GDAŃSK
Praca w służbie więziennej w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach: 7:30 ...
od 3956 zł
UoP brutto/mies.
Gdańsk
30-12-2020
od 3956 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: pielęgniarka   |  Rodzaj: umowa o pracę
Gdańsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca w służbie więziennej w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach: 7:30 - 15:30
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Inne wymagania:
wykształcenie co najmniej średnie w zakresie pielęgniarstwa, aktualne prawo wykonywania zawodu; młodszy ratownik medyczny:
- ukończenie policealnej szkoły średniej oraz uzyskanie dyplomu ratownika medycznego, ukończenie szkoły wyższej lub wyższej szkoły zawodowej na kierunku lub w specjalności ratownictwo medyczne i uzyskanie tytułu licencjata lub magistra, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie zawodu ratownika medycznego, spełnienie pozostałych wymagań zawartych w art. 10 ust. 1 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY
Zawód: służby mundurowe   |  Rodzaj: umowa o pracę
Gdańsk
Szczegóły
Służba w służbie więziennej na stanowisku strażnik działu ochrony w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
Wymagania
średnie ogólnokształcące, brak
predyspozycje fizyczne i psychiczne do służby w służbie więziennej, dyspozycyjność. Preferowane: uprawnienia instruktora sportów walki, strzelectwa sportowego. Obywatelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych i inne wym. w art. 29 Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej(Dz. U. z 2019 , poz. 1427 z późn. zmianami). Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.30-15.30, 6.00-18.00, 18.00-6.00.
NIE
80-758 Gdańsk
Siennicka 23

Pracodawcy z miasta Gdańsk