Państwowe Szkoły Budownictwa im.prof. Mariana Osińskiego

Państwowe Szkoły Budownictwa im.prof. Mariana Osińskiego najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Nauczyciel Gdańsk
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Państwowe Szkoły Budownictwa im.prof. Mariana Osińskiego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Państwowe Szkoły Budownictwa im.prof. Mariana Osińskiego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Państwowe Szkoły Budownictwa im.prof. Mariana Osińskiego - oferty archiwalne

  • Nauczyciel matematyki

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 949 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie lekcji matematyki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku matematyka, przygotowanie pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Osoba sprzątająca

    • Gdańsk
    • umowa na zastępstwo
    • 2 800 zł / mies.

      Odpowiedzialność za utrzymywanie porządku w wyznaczonym rejonie pracy (prace porządkowe wewnątrz budynku). Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 12:25-20:25.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy, sumienność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: na wynagrodzenie składa się podstawa + dodatek za wysługę lat.

Pracodawcy w Gdańsku