Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE"TAK" RYSZARD CZARNY

Firma z 30 letnim doświadczeniem w robotach elektroinstalacyjnych . Roboty elektroinstalacyjne w Trójmieście .

Praca od poniedziałku do piątku .

Oferty pracy P-U.H "Tak"

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Monter
Zawód: elektromonter   |  Rodzaj: umowa o pracę
Gdańsk
Szczegóły

Pilnie potrzebny pracownik lub praktykant.

Zakres obowiązków
  • Układanie instalacji elektrycznej
Wymagania
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

Adres

ul. Gdyńskich Kosynierów 9
80-866 Gdańsk
województwo pomorskie
powiat Gdańsk
gmina Gdańsk

Adres do doręczeń

Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej

województwo
powiat
gmina
UCZNIOWSKA 2
GDAŃSK
województwo
powiat
gmina
GDYŃSKICH KOSYNIERÓW 9
GDAŃSK
powiat GDAŃSK
gmina GDAŃSK

Dodatkowe informacje

NIP: 5830067131
REGON: 190535802

Profil działalności:

  • 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 47.82.Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach
  • 47.89.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach
  • 71.12.Z - Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
  • 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-03-1988
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Gdańsk

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
PCC
PCC
Income Invest