Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CAFE APERITIF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Income Invest - spółka o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy nastawieni na nieustanny rozwój, uczciwe podejście do pracownika, możliwości awansu oraz wysokich zarobków, adekwatnych do zaangażowania. Prowadzimy rekrutację różnego szczebla. Zatrudniamy managerów, koordynatorów, kelnerki, barmanki, hostessy, tancerki, selekcjonerki oraz promotorów.  Dbamy o najwyższą jakość naszych usług poprzez indywidualne podejście zarówno do klienta, jak i naszych pracowników, dlatego nasze lokale cieszą się nieposzlakowaną opinią w środowisku gastronomicznym.

Oferty pracy Income Invest

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Hostessa
Zawód: hostessa   |  Rodzaj: praca sezonowa
Gdańsk
Szczegóły
Zakres obowiązków

Szukam uśmiechniętych, atrakcyjnych HOSTESS lubiących taniec, rozmowę, flirt i zabawę!

Wymagania

Lubisz kokietować? Chciałabyś połączyć zabawę z pracą?
MY DAJEMY TAKĄ MOŻLIWOŚĆ!
ZARABIAJ PODCZAS IMPREZY!
Nie chcesz pracować sama? Dzwoń do koleżanki! Grafik jest elastyczny! :)

KELNERKA
Zawód: kelner   |  Rodzaj: umowa zlecenie
Gdańsk
Szczegóły

Zatrudnię uśmiechniętą i komunikatywną dziewczynę do pracy od zaraz na stanowisku: KELNERKI.

- przyjmowanie i podawanie zamówień (głównie napoje),
- aktywna sprzedaż alkoholi,
- obsługa terminala płatniczego,
- utrzymywanie porządku na sali (zniesienie brudnych szklanek, przetarcie stolików).

Wymagania

Idealna kandydatka musi być zdecydowana, pełnoletnia oraz nastawiona na zarabianie dużych pieniędzy.
Poszukujemy osób dyspozycyjnych od zaraz, które szukają pracy na dłużej lub na sezon.

Oczekujemy dyspozycyjności 3,4 lub 5x w całym w tygodniu, wysoko rozwiniętej komunikatywności, znajomości języka angielskiego, optymizmu i zaangażowania.

Strój kelnerki: czarny t-shirt, czarne spodnie lub spódnica, płaskie obuwie.

HOSTESSA
Gdańsk
Szczegóły

Najbardziej prestiżowe kluby w Trójmieście powiększają zespół!

ZACZĘLIŚMY SEZON W ZWIĄZKU Z TYM...

Poszukujemy zdecydowanych i chętnych osób do pracy na dłuższy okres współpracy (umowa na czas nieokreślony)

Wymagania
  • dyspozycyjności 3-5 dni/ tyg, po godz. 20.
  • wysoko rozwiniętej komunikatywności,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • optymizmu i zaangażowania,
  • pełnoletniość
  • nienagannej aparycji, dużo energii i uśmiechu!

    Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy!

Adres

ul. Długa 74
80-831 Gdańsk
województwo pomorskie
powiat Gdańsk
gmina Gdańsk

Dodatkowe informacje

NIP: 6762526838
REGON: 366983708
KRS: 0000672129
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 05-04-2017
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Gdańsk