WAMEX SPÓŁKA JAWNA WOJCIECH SOSIŃSKI ANDRZEJ TRZCIŃSKI MARIUSZ SOSIŃSKI

WAMEX SPÓŁKA JAWNA WOJCIECH SOSIŃSKI ANDRZEJ TRZCIŃSKI MARIUSZ SOSIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy WAMEX SPÓŁKA JAWNA WOJCIECH SOSIŃSKI ANDRZEJ TRZCIŃSKI MARIUSZ SOSIŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WAMEX SPÓŁKA JAWNA WOJCIECH SOSIŃSKI ANDRZEJ TRZCIŃSKI MARIUSZ SOSIŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WAMEX SPÓŁKA JAWNA WOJCIECH SOSIŃSKI ANDRZEJ TRZCIŃSKI MARIUSZ SOSIŃSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WAMEX SPÓŁKA JAWNA WOJCIECH SOSIŃSKI ANDRZEJ TRZCIŃSKI MARIUSZ SOSIŃSKI - oferty archiwalne

  • Tartacznik

    • Gąsawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykrawanie materiałów, kompletowanie, prace porządkowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter wyrobów z drewna

    • Gąsawa
    • 2 800 zł / mies.

      Proste prace przy obróbce drewna, montaż bębnów kablowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca wykonywana w godznach 6:00-14:00, 14:00-22:00