PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH W GARWOLINIE SP. Z O. O.

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH W GARWOLINIE SP. Z O. O. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Brukarz Garwolin
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH W GARWOLINIE SP. Z O. O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH W GARWOLINIE SP. Z O. O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH W GARWOLINIE SP. Z O. O. - oferty archiwalne

  • Pracownik robót drogowych - brukarz

    • Garwolin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań. Przygotowywanie podłoża pod kostkę. Układanie kostki. Układanie
      krawężników. Zasypywanie fug. Utwardzanie (ubijanie) ułożonej kostki. Porządkowanie miejsca pracy. Współpraca z
      pozostałymi osobami (praca w kilkuosobowych zespołach). Realizowanie zadań pod nadzorem brygadzisty. Dbałość
      o jakość i terminowość w trakcie prac, przestrzeganie realizacji planu robót. Dbanie o odpowiedni stan techniczny
      powierzonych urządzeń. Przestrzeganie przepisów BHP oraz PPOŻ. i przepisów dot. ochrony środowiska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B, uprawnienia operatora zagęszczarek i ubijarek wibracyjnych, narzędzi udarowych ręcznych, spalinowych i elektrycznych, uprawnienia do kierowania ruchem drogowych, pracodawca zapewnia zakwaterowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Garwolinie