Czy to Twoja firma?

Gminne Przedszkole Publiczne BAJKA we Frydku praca

Frydek
przedszkole
Gminne Przedszkole Publiczne BAJKA we Frydku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Gminne Przedszkole Publiczne BAJKA we Frydku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminne Przedszkole Publiczne BAJKA we Frydku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Gminne Przedszkole Publiczne BAJKA we Frydku - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

    Gminne Przedszkole Publiczne BAJKA we Frydku
    • Frydek
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      nauczanie języka angielskiego w przedszkolu. Miejsce pracy: Frydek ul. Sportowa 2, Gilowice ul. W. Korfantego 70

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (licencjat), studia podyplomowe, kwalifikacyjne z nauczania języka angielskiego zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji narodowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji zawodowych, awansu zawodowego, stażu pracy.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową