Czy to Twoja firma?

Czwórka Firma Usługowa Zofia Balkowska praca

Frednowy
Czwórka Firma Usługowa Zofia Balkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hodowca Frednowy
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Czwórka Firma Usługowa Zofia Balkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Czwórka Firma Usługowa Zofia Balkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Czwórka Firma Usługowa Zofia Balkowska - oferty archiwalne

  • Drobiarz - frednowy

    Czwórka Firma Usługowa Zofia Balkowska
    • Frednowy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca przy obsłudze indyków, zbiór jaj

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Kontakt osobisty Frednowy, 14-200 Frednowy, lub tel.: 517-246-990 - Zofia Balkowska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Drobiarz

    • Frednowy

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Kontakt osobisty Frednowy, 14-200 Frednowy, lub tel.: 517-246-990

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 400 PLN

Pracodawcy w Frednowach