OPEN TOURS Krzysztof Ferenc

OPEN TOURS Krzysztof Ferenc najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center

Oferty pracy OPEN TOURS Krzysztof Ferenc

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPEN TOURS Krzysztof Ferenc

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca dalekobieżny C+E

    Spedition Bork GmbH & Co. KG
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca kat. C+E

    Rutom Cargo GmbH&CoKG
    • Niemcy
    Dodana
  • Specjalista ds. Importu z j. włoskim

    SMART-HR
    • Bydgoszcz
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • 15 000-25 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

OPEN TOURS Krzysztof Ferenc poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - OPEN TOURS Krzysztof Ferenc

Pełna nazwa
OPEN TOURS KRZYSZTOF FERENC
Adres rejestrowy
ul. Adama Mickiewicza 1A 19-300 Ełk
NIP
8480007531
REGON
790502853
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
25.02.1991
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.31.Z Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.31.Z Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski
  • 49.39.Z Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 55.90.Z Pozostałe zakwaterowanie

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 79.11.B Działalność pośredników turystycznych
  • 79.12.Z Działalność organizatorów turystyki
  • 79.90.C Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Uprawnienia

  • 2002-10-11, 2052-10-11, Licencja dotycząca autobusowego i autokarowego zarobkowego przewozu osób, Główny Inspektorat Transportu Drogowego Warszawa
  • 2004-08-30, 2054-08-29, Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób, Starosta Ełcki Ełk
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca OPEN TOURS Krzysztof Ferenc - oferty archiwalne

  • Kierowca autobusu

    • Grudziądz
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      przewóz osób na trasie Grudziądz- Kwidzyn-Grudziądz

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D
      • Inne wymagania: Chęci do pracy, prawo jazdy kat. D, mile widziane doświadczenie w zawodzie, przewóz osób na trasie Grudziądz-Kwidzyn-Grudziądz, umowa zlecenie, praca na I zmianę (godziny do uzgodnienia), wynagrodzenie brutto od 2800 zł/m-c do uzgodnienia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
  • Recepcjonista

    • Ełk
    • część etatu
    • 1 400 zł / mies.

      praca w recepcji, obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ełku