Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku

Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku

Mapa Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku

Siedziba główna

Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku

Pełna nazwa
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W EŁKU
Adres rejestrowy
ul. 11 Listopada 24/- 19-300 Ełk
NIP
8481131523
REGON
00019069600000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku

4.1

Na podstawie 39 ocen z Google.

Konrad

Konrad

"Fajna szkoła pozdrawiam. Uczę się tu już 2 rok nie żałuje ani sekundy spędzonej tutaj."

6 miesięcy temu

Jarosław Ćwik

"Byłem na konferencji zorganizowanej przez szkołę. Super obsługa, miła kadra, świetni uczniowie."

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych turystycznych

    • Ełk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodnie z Kartą Nauczyciela

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Kurs kwalifikacyjny pedagogiczny dla nauczycieli czynnych zawodowo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 445 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik gospodarczy

    • Ełk

      1.Dbanie o czystość na terenie posesji szkoły, stadionu lekkoatletycznego wraz z kompleksem boisk, kortów;
      2.Wykonywanie niezbędnych prac porządkowych na terenie posesji szkoły, stadionu lekkoatletycznego wraz z kompleksem boisk i kortów – koszenie trawy, nawożenie, dokonywanie odpowiednich oprysków, nadzór nad stanem chodników, krawężników, ogrodzenia szkoły, bieżni tartanowej, zeskoków, rzutni itp.;
      3.Dokonywanie drobnych napraw wyposażenia stadionu: ogrodzeń, siatek, osłon, koszy, sprzętu do pielęgnacji stadionu, itp.
      4.Wykonywanie niezbędnych prac remontowo - budowlanych,
      5.Naprawy i bieżące usuwanie usterek technicznych w całym budynku szkoły;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu budownictwa

    • Ełk
    • 4 046 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 046 PLN

Pracodawcy w Ełku