Czy to Twoja firma?

Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński praca

Ełk
Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka produkcja / przemysł

Oferty pracy Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński
    • Ełk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa linii produkcyjnej, przygotowanie surowca do produkcji, sprawdzanie jakości wykonywanych produktów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: sumienność, dokładność, chęci do pracy, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy w systemie zmianowym, chęci rozwoju, mile widziane zdolności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kelner

    • Augustów
    • 2 800 zł / mies.

      obsługa gości w restauracji, na imprezach

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Ełku