Czy to Twoja firma?

ZALEWSKI ZDZISŁAW, USŁUGI REMONTOWO- BUDOWLANE praca

Ełk
usługi remontowo-budowlane
ZALEWSKI ZDZISŁAW, USŁUGI REMONTOWO- BUDOWLANE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator koparki Ełk
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZALEWSKI ZDZISŁAW, USŁUGI REMONTOWO- BUDOWLANE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZALEWSKI ZDZISŁAW, USŁUGI REMONTOWO- BUDOWLANE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZALEWSKI ZDZISŁAW, USŁUGI REMONTOWO- BUDOWLANE - oferty archiwalne

  • Operator koparko-ładowarki

    ZALEWSKI ZDZISŁAW, USŁUGI REMONTOWO- BUDOWLANE
    • Prostki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      określanie i przygotowywnie terenu do pracy, przygotowywanie sprzętu do pracy, wyrównanie terenu, wykonywanie wykopów, odspajanie gruntu terenu za pomocą koparko-ładowarki itp.
      Pracodawca zobowiązuje się pomóc kandydatowi w zdobyciu uprawnień operatora koparko-ładowarki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Prostki
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Ełku