Czy to Twoja firma?

E67 sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Elizówka

Od dwóch dekad jesteśmy dumną częścią branży gazów technicznych w butlach oraz osprzętu spawalniczego, z siedzibą na obrzeżach malowniczego Lublina. W E67, nasza pasja i doświadczenie przekładają się na najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Naszym klientom dostarczamy szeroką gamę gazów, takich jak propan-butan, propan, dwutlenek węgla, tlen, acetylen, argon, azot, hel, a także osprzęt spawalniczy, butle gazowe, promienniki i piecyki gazowe.

Zaufanie, które budujemy na rynku, opiera się na solidnych fundamentach. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze produkty i usługi spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasza nowa flota transportowa gwarantuje szybkość dostaw – nawet tego samego dnia na terenie Lublina.

Specjalizujemy się również w przydomowych instalacjach gazowych, które są nie tylko szybkie w montażu, ale również oferowane w przystępnej cenie. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę – od doradztwa, przez dostawę, aż po instalację. Wszystko to dostępne jest przez sześć dni w tygodniu, z możliwością zamówienia telefonicznego.

Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości jest niezmiennie silne. W E67 wiemy, że nasza praca ma realny wpływ na codzienne życie i komfort naszych klientów, dlatego zawsze stawiamy na niezawodność i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się z wygody i jakości, jaką zapewnia E67. Razem możemy stworzyć rozwiązania, które będą służyć przez lata.

E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy magazyn administracja biurowa / praca biurowa motoryzacja

Oferty pracy E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • kierowca samochodu dostawczego

    E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Elizówka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Lublin
  3. Lubartów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca E67 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi klienta/fakturzysta

    • Elizówka
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, wystawianie faktur, rozliczanie kierowców, z\najomość gospodarki magazynowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: Obsługa komputera, Umiejętność pracy w zespole, KOMUNIKATYWNOŚĆ, Prawo jazdy kategorii B
      • Inne wymagania: pożądane co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy przy obsłudze klienta, fakturowaniu, znajomość gospodarki magazynowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat. b

    • Elizówka

      Rozwożenie butli z gazem Propan-Butan
      na terenie powiatu lubelskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: ADR - podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN

Pracodawcy w Elizówce