Czy to Twoja firma?

Usługi Spawalnicze OKEJ Hieronim Kozakiewicz praca

Elbląg
Usługi Spawalnicze OKEJ Hieronim Kozakiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy Usługi Spawalnicze OKEJ Hieronim Kozakiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Spawalnicze OKEJ Hieronim Kozakiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Usługi Spawalnicze OKEJ Hieronim Kozakiewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Usługi Spawalnicze OKEJ Hieronim Kozakiewicz - oferty archiwalne

  • Szlifierz metalu

    Usługi Spawalnicze OKEJ Hieronim Kozakiewicz
    • Elbląg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zgodnie ze stanowiskiem
      I zmiana godz 06:00-14:00
      Wynagrodzenie 20,00 zł brutto za godz.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w zawodzie szlifierz metalu, wymagane chęci do pracy-jest możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 20,00 zł brutto za godz.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Spawacz

    • Elbląg

      Zgodnie ze stanowiskiem, spawanie metodą MIG/MAG
      Wynagrodzenie 23,00 zł brutto za godz.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w zawodzie spawacz, wymagane umiejętności spawania, mile widziane uprawnienia na spawanie migomatem, chęci do pracy wymagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 23,00 zł brutto za godz.

Pracodawcy w Elblągu