Czy to Twoja firma?

Prokuratura Okręgowa w Elblągu praca

Elbląg

Jako Prokuratura Okręgowa w Elblągu, jesteśmy dumną częścią sektora prawa i administracji państwowej, z głębokimi korzeniami w sercu Elbląga. Nasza działalność koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości usług administracyjnych i wsparcia prawnego, które są niezbędne dla sprawiedliwego i efektywnego funkcjonowania społeczeństwa.

Nasza instytucja jest miejscem, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do prawa i porządku publicznego. Poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu i podzielać nasze zaangażowanie w obszarach takich jak administracja biurowa, prawo, księgowość, ekonomia, wytwórstwo, rzemiosło, BHP oraz ochrona środowiska. To zróżnicowanie w obszarach działania świadczy o naszym kompleksowym podejściu do potrzeb społeczności, którą obsługujemy.

Chociaż nie możemy podzielić się pełnym obrazem naszej historii czy szczegółami dotyczącymi naszej misji i wartości, możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia instytucją, która stoi na straży prawa i porządku, zawsze gotową służyć pomocą i wsparciem.

Nasze usługi są fundamentem, na którym budujemy zaufanie i bezpieczeństwo w naszej społeczności. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, mając na uwadze dobro obywateli i wysokie standardy, które reprezentujemy jako część systemu prawnego.

W Prokuraturze Okręgowej w Elblągu jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na jakość życia w naszym regionie. Zapraszamy do śledzenia naszych działań i dołączenia do nas, aby wspólnie budować sprawiedliwsze społeczeństwo.

Prokuratura Okręgowa w Elblągu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa księgowość / ekonomia wytwórstwo / rzemiosło bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Prokuratura Okręgowa w Elblągu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prokuratura Okręgowa w Elblągu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Prokuratura Okręgowa w Elblągu

Siedziba główna

Prokuratura Okręgowa w Elblągu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Prokuratura Okręgowa w Elblągu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Gdynia
  4. Kobyłka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Prokuratura Okręgowa w Elblągu - oferty archiwalne

  • Młodszy referent (staż urzędniczy)

    • Elbląg
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac kancelaryjno-biurowych i pomocniczych, prowadzenie urządzeń ewidencyjnych oraz korespondencji, sporządzanie projektów pism, zapewnienie obiegu dokumentów oraz ich ewidencjonowanie i rejestrowanie, wykonywanie zarządzeń,poleceń i decyzji prokuratorów, udzielanie informacji interesantom, archiwizowanie, obsługa urządzeń biurowych.
      Jedna zmiana, 1/2 etatu, godziny pracy od 09:00- 13:00
      Okres zatrudnienia 6 miesięcy z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony po zdaniu egzaminu kończącego staż urzędniczy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie co najmniej średnie oraz zdany egzamin maturalny, umiejętność obsługi komputera, pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz niektóre dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie internetowej: . Procedura konkursowa odbywa się na podstawie przepisów Ustawy z dnia 18 grudnia 1998r. o pracownikach sądów i prokuratury (tekst jednolity - Dz.U. z dnia 19 marca 2018r., poz. 577).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 1745 zł brutto w okresie stażu+ewentualnie wysługa lat.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystent prokuratora

    • Działdowo
    • pełny etat

      zgodny z przepisami Ustawy "Prawo o Prokuraturze" oraz wynikających z niej aktów wykonawczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie, wymagania zgodnie z Ustawą "Prawo o Prokuraturze". Pełne informacje na temat konkursu na stanowisko asystenta prokuratora oraz dokumenty aplikacyjne znadują się z ogłoszeniu dostępnym pod linkiem:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +ewentualna wysługa lat

    • Elbląg

      Zgodny z przepisami ustawy "Prawo o prokuraturze" oraz wynikających z niej aktów wykonawczych.
      Godz. pracy 7.30-15.30,
      Rozpoczęcie pracy po zakończeniu procedury konkursowej.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Ukończone wyższe studia i uzyskany tytuł magistra lub zagraniczne studia uznane w Polsce, uprawnienia zgodnie z wymaganiami określonymi w Ustawie "Prawo o prokuraturze". Szczegóły dostępne na stronie internetowej http:// Termin składania dokumentów do 18 lutego 2022 r.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4300 zł brutto (+ew. wysługa lat) Osoby podejmujące po raz pierwszy pracę na stanowisk

Pracodawcy w Elblągu