Czy to Twoja firma?

Centrum Obróbki Silników MOTO - SZLIF Jarosław Jeleński praca

Elbląg
Centrum Obróbki Silników MOTO - SZLIF Jarosław Jeleński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja produkcja / przemysł

Oferty pracy Centrum Obróbki Silników MOTO - SZLIF Jarosław Jeleński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Obróbki Silników MOTO - SZLIF Jarosław Jeleński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Blacharz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Mechanik na stoczni

    ANTHEA sp. z o.o.
    • Gdynia
    Dodana
  • Mechanik Maszyn CNC

    Serwis Personalny Poland Wizytówka
    • Elbląg
    Polecana
    Dodana

Centrum Obróbki Silników MOTO - SZLIF Jarosław Jeleński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Obróbki Silników MOTO - SZLIF Jarosław Jeleński - oferty archiwalne

  • Pomocnik tokarza/szlifierza

    Centrum Obróbki Silników MOTO - SZLIF Jarosław Jeleński
    • Elbląg
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie pracy dla tokarza, szlifierza
      Jedna zmiana - godziny pracy do uzgodnienia
      Wynagrodzenie 19,00 zł brutto za godzinę
      Jest możłiwość uzgodnienia czy praca będzie na cały czy na część etatu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie mechaniczne. Pracodawca przyucza do obowiązków.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 19,00 zł brutto za godz.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Elblągu