Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów

POBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODY
Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. zbytu

    • Dzierżoniów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie wszelkich spraw związanych ze sprzedażą wody i opłatami za używanie kanalizacji dla odbiorców,
      - prowadzenie kartotek komputerowych odbiorców oraz przyjmowanie i ewidencjinowanie wniosków na zawarcie umowy o zaopatrzenie i odprowadzanie ścieków,
      - obsługa klientów w zakresie rozliczeń należności za dostarczoną wodę i odebrane ścieki,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: poziom wykształcenia - średnie kierunek - ekonomiczny umiejętność - obsługa komputera w stopniu podstawowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: KONTAKT OSOBISTY POPRZEDZONY TELEFONICZNYM
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dzierżoniowie