Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu praca

Dzierzgoń

Jesteśmy Zespołem Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu, instytucją edukacyjną, która od 1996 roku nieustannie rozwija potencjał młodych ludzi, przygotowując ich do wyzwań współczesnego świata. Nasza historia zaczęła się od otwarcia Liceum Ogólnokształcącego, które z biegiem lat urosło w siłę i prestiż, stając się domem dla wielu pokoleń uczniów.

W naszej ofercie edukacyjnej znajduje się Liceum Ogólnokształcące oraz Technikum, które oferują szeroki wachlarz kierunków nauczania. Od humanistyki, przez odziały przygotowania wojskowego, informatyczne, biologiczno-chemiczne, aż po technika organizacji turystyki oraz technika żywienia i usług gastronomicznych. Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego budynku i pracowni, które zapewniają uczniom doskonałe warunki do nauki i rozwijania pasji.

Nasze miejsce na rynku edukacyjnym zostało docenione w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021, gdzie otrzymaliśmy Brązową Odznakę. To potwierdzenie naszych wysiłków w dążeniu do doskonałości i innowacyjności w nauczaniu. Zdawalność egzaminu maturalnego w naszej szkole jest wysoka, co świadczy o solidnym przygotowaniu naszych absolwentów do dalszej edukacji i kariery zawodowej.

Jesteśmy szkołą, która wykracza poza granice kraju. Dzięki programowi Erasmus+ organizujemy praktyki zawodowe w Niemczech, a także polsko-niemiecką wymianę młodzieżową, co umożliwia naszym uczniom zdobywanie międzynarodowego doświadczenia. Współpracujemy z pracodawcami i zakładami pracy, co zapewnia naszym uczniom realne doświadczenie zawodowe i ułatwia wejście na rynek pracy.

Nasze wartości i misja, choć nie zostały tutaj sprecyzowane, są wyraźnie widoczne w codziennym działaniu szkoły. Promujemy zdrowy styl życia, o czym świadczy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie oraz nasze zaangażowanie w programy profilaktyczne i edukacyjne. Bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas priorytetem, co potwierdza Certyfikat Bezpiecznego Internetu oraz nasze działania na rzecz bezpiecznego środowiska edukacyjnego.

W Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu każdy dzień to nowa strona w naszej historii, którą piszemy z pasją i zaangażowaniem. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tej opowieści, która ma moc zmieniania przyszłości.

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Mapa Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Siedziba główna

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedmiotów gastronomicznych

    Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu
    • Dzierzgoń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie przedmiotów gastronomicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), gastronomiczne, kierunek: przedmioty gastronomiczne , wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Woźny-kierowca busa

    • Dzierzgoń

      usuwanie drobnych usterek, prace remontowo- budowlane, dbanie o porządek na terenie szkoły, terenów zielonych, prowadzenie busa szkolnego do 3,5 ton

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, majsterkowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: osoby zainteresowane moją złożyć swoje dokumenty aplikacyjne w sekretariacie szkoły, lub osobiście z

Pracodawcy w Dzierzgoniu