MJM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ VI-GGA-MI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

MJM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ VI-GGA-MI SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło magazyn

Oferty pracy MJM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ VI-GGA-MI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MJM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ VI-GGA-MI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

MJM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ VI-GGA-MI SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MJM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ VI-GGA-MI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Szwaczka

    • Działdowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace na szwalni - zszywanie elementów obuwia tekstylnego dla dzieci.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Pracodawca nie określa wymagań odnośnie poziomu wykształcenia kandydatów do pracy. Oczekuje umiejętności szycia na maszynie (istnieje także możliwość przyuczenia) oraz umiejętności manulanych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w wysokości 3010 zł brutto/mies. lub akord.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik magazyniera

    • Działdowo

      Obsługa magazynu: obuwie dziecięce, odbiór kartonów z produkcji, załadunki, przeładunki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, umiejętność parcy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
  • Szwaczka maszynowa

    • Działdowo
    • 2 800 zł / mies.

      Szycie obuwia tekstylnego.

      Wymagania

      • Inne wymagania: umiejętność szycia na maszynie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 2800 zł brutto miesięcznie

Pracodawcy w Działdowie