Czy to Twoja firma?

P.H.U.P. JACHT-PLAST ZDZISŁAW SOBOLEWSKI praca

Drzewica
SEKCJA C: PRZETWÓRSTWO PRZEMYSŁOWE
P.H.U.P. JACHT-PLAST ZDZISŁAW SOBOLEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Szkutnik Drzewica
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy P.H.U.P. JACHT-PLAST ZDZISŁAW SOBOLEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U.P. JACHT-PLAST ZDZISŁAW SOBOLEWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca P.H.U.P. JACHT-PLAST ZDZISŁAW SOBOLEWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    P.H.U.P. JACHT-PLAST ZDZISŁAW SOBOLEWSKI
    • Drzewica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy produkcji łodzi żaglowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI NARZĘDZI RĘCZNYCHTYPU: WIERTARKA, SZLIFIERKA, WKRĘTARKA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Drzewicy