Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku praca

Drezdenko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Drezdenko
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku

Praca Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku - oferty archiwalne

  • Nauczyciel jezyka angielskiego

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku
    • Drezdenko
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych z Języka Angielskiegoi na I i II etapie edukacyjnym

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: filologia angielska
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Uprawnienia do nauczania języka angielskiego w szkole podstawowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od stopnia awansu zawodowego i wykształcenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Drezdenku