Czy to Twoja firma?

Styl-Bet Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz i Paradowski Sp. J. praca

Drawsko Pomorskie
Styl-Bet Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz i Paradowski Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Drawsko Pomorskie
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Styl-Bet Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz i Paradowski Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Styl-Bet Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz i Paradowski Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Styl-Bet Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz i Paradowski Sp. J. - oferty archiwalne

  • Mechanik

    Styl-Bet Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz i Paradowski Sp. J.
    • Drawsko Pomorskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca jako mechanik przy maszynach i urządzeniach wykorzystywanych przy produkcji wyrobów betonowych oraz konserwacja i budowa form.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Obsługa elektronarzędzi, spawanie, umiejętności manualne. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Uczciwość, pracowitość, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 3500,00 - 4200,00 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Drawsku Pomorskim