Czy to Twoja firma?

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach praca

Dobroszyce
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Położna Dobroszyce
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Wygasa

Praca Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach - oferty archiwalne

  • Położna

    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach
    • Dobroszyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      położna rodzinna

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
      • Inne wymagania: Wymagany Kurs Kwalifikacyjny Pielęgniarstwa Rodzinnego dla Położnych lub mgr położnictwa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dobroszycach