Czy to Twoja firma?

Serwis Ogumienia OPONEX Zbigniew Ostaszewski praca

Dobre Miasto
warsztat wulkanizacyjny
Serwis Ogumienia OPONEX Zbigniew Ostaszewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy Serwis Ogumienia OPONEX Zbigniew Ostaszewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Serwis Ogumienia OPONEX Zbigniew Ostaszewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Serwis Ogumienia OPONEX Zbigniew Ostaszewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Serwis Ogumienia OPONEX Zbigniew Ostaszewski - oferty archiwalne

  • Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

    Serwis Ogumienia OPONEX Zbigniew Ostaszewski
    • Dobre Miasto
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      pomoc wulkanizatorowi, prace pomocnicze mechaniczne

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik pojazdów samochodowych

    • 3 800-5 800 zł / mies.

      naprawa pojazdów samochodowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 5 800 PLN

Pracodawcy w Dobrym Mieście