Dariusz Podyma KONTRA P.U.

Dariusz Podyma KONTRA P.U. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Dariusz Podyma KONTRA P.U.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dariusz Podyma KONTRA P.U.

Dariusz Podyma KONTRA P.U. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dariusz Podyma KONTRA P.U. - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    • Długołęka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych wg obowiązującej podstawy programowej
      Zapewnianie bezpieczeństwa wychowankom
      Prowadzenie dokumentacji
      Kontakt z rodzicami

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Umiejętność pracy z dziećmi, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
      • Inne wymagania: Praca na dwie zmiany w godzinach od 06:30 do 12:30 oraz od 11:30 do 17:30 Kontakt z pracodawcą telefoniczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Długołęce