Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - FHU Berpol Aleksandra Berezowska

Oferty pracy FHU Berpol Aleksandra Berezowska

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa o pracę
Barnówko
Szczegóły
Zakres obowiązków
Montaż instalacji fotowoltaicznych i prace monterskie na wysokości
Praca wykonywana na terenie zachodniej i środkowej Polski
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
średnie zawodowe, brak
Inne wymagania:
chęć do pracy na wysokości
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
ELEKTRYK
Zawód: elektryk   |  Rodzaj: umowa o pracę
Barnówko
Szczegóły
Podłączanie instalacji elektrycznych do instalacji fotowoltaicznych. Chęć i zapał do pracy mile widziany.
Wymagania
Zawody:
Elektryk*
Uprawnienia:
uprawnienia elektryczne do 1 kV
Chęć pracy na wysokości
NIE
FHU Berpol Aleksandra Berezowska
74-300 Dębno
Droga Zielona 1

Pracodawcy z miasta Dębno