Michał Kuźmik Bar KUKURYKU

Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Michał Kuźmik Bar KUKURYKU najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Michał Kuźmik Bar KUKURYKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Michał Kuźmik Bar KUKURYKU

Wybrane oferty innych pracodawców

Mapa Michał Kuźmik Bar KUKURYKU

Siedziba główna w Dębicy

Michał Kuźmik Bar KUKURYKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Michał Kuźmik Bar KUKURYKU - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      POMOC KUCHENNA

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA
      • Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE WYMAGANE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +PREMIA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy