Czy to Twoja firma?

Michał Kuźmik Bar KUKURYKU praca

Dębica

Witajcie w Barze Kukuryku, miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w sercu Dębicy. Od 2008 roku z pasją tworzymy kulinarną historię, serwując naszym gościom nie tylko smakowite posiłki, ale i niezapomniane doświadczenia. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do naszego świata pełnego aromatów i smaków, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, od przytulnej restauracji, przez specjalistyczne sklepy z żywnością, napojami i wyrobami tytoniowymi, aż po katering i mobilne placówki gastronomiczne. W Barze Kukuryku każdy posiłek jest przygotowywany z najwyższą starannością, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy. Rozumiemy, że jakość jedzenia to podstawa, dlatego zawsze wybieramy świeże i lokalne produkty.

Nie ograniczamy się jednak tylko do gastronomii. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dlatego nasza działalność obejmuje także wsparcie dla transportu lądowego i morskiego, oferując usługi, które pomagają naszym partnerom w prowadzeniu ich biznesów.

W Barze Kukuryku wierzymy, że sukces tkwi w szczegółach. Każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie stanowi o naszym sukcesie. Stawiamy na bliskie relacje i osobiste podejście, bo wiemy, że to ludzie tworzą miejsce, a nie odwrotnie.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Dębicy, gdzie możecie doświadczyć gościnności Baru Kukuryku, skosztować wyśmienitych dań i poczuć atmosferę, która sprawia, że nasi goście wracają do nas z uśmiechem. Razem tworzymy historię, która z każdym dniem staje się coraz bogatsza. Do zobaczenia w Barze Kukuryku!

Michał Kuźmik Bar KUKURYKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Michał Kuźmik Bar KUKURYKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Michał Kuźmik Bar KUKURYKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Michał Kuźmik Bar KUKURYKU

Siedziba główna w Dębicy

Michał Kuźmik Bar KUKURYKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Michał Kuźmik Bar KUKURYKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Dębica
  3. Kraków
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Michał Kuźmik Bar KUKURYKU - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      POMOC KUCHENNA

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA
      • Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE WYMAGANE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +PREMIA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy