ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. JANUSZA KORCZAKA W DĘBICY

Działalność wspomagająca edukację
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. JANUSZA KORCZAKA W DĘBICY najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Księgowy Dębica
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. JANUSZA KORCZAKA W DĘBICY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. JANUSZA KORCZAKA W DĘBICY

Wybrane oferty innych pracodawców

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. JANUSZA KORCZAKA W DĘBICY - oferty archiwalne

  • Główny księgowy/wa

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      PROWADZENIE RACHUNKOWOŚCI.
      EWIDENCJA FINANSOWO-KSIĘGOWA.
      DYSPOZYCJA ŚRODKAMI PIENIĘŻNYMI.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Inne wymagania: PRAKTYKA W KSIĘGOWOŚCI 3 LATA.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy