Piotr Szczerbiński TRANS-LOGISTIC DĘBICA

Transport drogowy towarów
Piotr Szczerbiński TRANS-LOGISTIC DĘBICA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Piotr Szczerbiński TRANS-LOGISTIC DĘBICA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piotr Szczerbiński TRANS-LOGISTIC DĘBICA

Wybrane oferty innych pracodawców

Piotr Szczerbiński TRANS-LOGISTIC DĘBICA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Piotr Szczerbiński TRANS-LOGISTIC DĘBICA

Pełna nazwa
TLD-ADMIN Piotr Szczerbiński
Adres rejestrowy
21E 39-204 Zawierzbie
NIP
8722095735
REGON
691746885
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
22.09.2022
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.33.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery
  • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Piotr Szczerbiński TRANS-LOGISTIC DĘBICA - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok. Dyspozycyjność, samodzielność, skrupulatność oraz rzetelność. Kurs na przewóz rzeczy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fakturzystka

    • Dębica

      Wystawianie faktur dla realizowanych dostaw towarów i usług.
      Utrzymywanie kontaktu z klientami.
      Wprowadzanie faktur do systemu księgowania.
      Kontrola nad obiegiem dokumentacji księgowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Pracownik stacji paliw

    • Straszęcin
    • 2 800 zł / mies.

      OBSŁUGA URZĄDZEŃ BAZY PALIW, OBSŁUGA KLIENTA PRZY KASIE, PRZYJMOWANIE DOSTAW,DBAŁOŚĆ I KONSERWACJA POWIERZONEGO SPRZĘTU, OBSŁUGA FIRMOWEGO PROGRAMU KOMPUTEROWEGO

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: biegła znajomość obsługi komputera
      • Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚĆ: - PRACY W ZESPOLE -OBSŁUGI KASY FISKALNEJ -LOGICZNEGO MYŚLENIA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Dębicy