Czy to Twoja firma?

Farmer Catering Aneta Szczerbińska praca

Dębica

W sercu malowniczego województwa podkarpackiego, w urokliwej Dębicy, rozwinęła się nasza pasja do dostarczania smakowitych i zdrowych posiłków – jesteśmy Farmer Catering Aneta Szczerbińska. Nasza historia to opowieść o zaangażowaniu, jakości i trosce o najmłodszych. Z dumą patrzymy na rok 2021, kiedy to nasze zaangażowanie w dostarczanie wyśmienitego cateringu zostało docenione przez liczne wygrane przetargi.

Specjalizujemy się w tworzeniu kulinarnych doświadczeń dla dzieci, które każdego dnia uczęszczają do żłobków i przedszkoli. Nasze usługi to nie tylko przygotowywanie posiłków, ale także ich dowóz, dzięki czemu maluchy otrzymują pełnowartościowe i smaczne posiłki bez względu na to, gdzie się znajdują. Przykładem naszej pracy jest współpraca z Żłobkiem Miejskim w Ropczycach oraz Przedszkolem w Brzostku, gdzie codziennie dbamy o to, by nasze menu było zarówno zdrowe, jak i atrakcyjne dla najmłodszych.

W FARMER CATERING wierzymy, że każdy posiłek to nie tylko pokarm dla ciała, ale także dla ducha. Dlatego każda dostawa to dla nas misja dostarczenia radości i uśmiechu na twarze dzieci. Choć nie zdradzamy liczby naszych pracowników, misji czy wartości, które nas kierują, możemy zapewnić, że w każdym aspekcie naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami.

Nasza pozycja na rynku to efekt ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości. Jesteśmy lokalnym liderem w branży cateringu dla placówek oświatowych, a nasze usługi są synonimem niezawodności i wysokiej jakości. Choć nie posiadamy międzynarodowej obecności, to nasza lokalna działalność jest naszą dumą i motorem do dalszego rozwoju.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, pragną zapewnić dzieciom najlepsze doświadczenia kulinarne. Z FARMER CATERING każdy posiłek to podróż do świata zdrowych i pysznych smaków, które wspierają prawidłowy rozwój i edukację najmłodszych. Dołącz do naszej historii, która każdego dnia pisana jest z miłości do dobrego jedzenia i dobrostanu dzieci.

Farmer Catering Aneta Szczerbińska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Farmer Catering Aneta Szczerbińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Farmer Catering Aneta Szczerbińska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Farmer Catering Aneta Szczerbińska

Adres rejestrowy

Farmer Catering Aneta Szczerbińska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Farmer Catering Aneta Szczerbińska - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna/wydawca-sprzedawca posiłków

    Farmer Catering Aneta Szczerbińska
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Kuchenne prace pomocnicze, wydawanie i sprzedaż posiłków
      Praca na pełen etat
      I zmiana 7-15
      II zmiana 15-23

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: doświadczenie, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy