Farmer Catering Aneta Szczerbińska

Farmer Catering Aneta Szczerbińska najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Farmer Catering Aneta Szczerbińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Farmer Catering Aneta Szczerbińska

Wybrane oferty innych pracodawców

Mapa Farmer Catering Aneta Szczerbińska

Adres rejestrowy

Farmer Catering Aneta Szczerbińska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Farmer Catering Aneta Szczerbińska

Pełna nazwa
FARMER CATERING Aneta Szczerbińska
al. Jana Pawła II 21 39-200 Dębica
NIP
8721953088
REGON
691533988
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
23.05.2013
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 47.25.Z Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.29.Z Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.79.Z Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
  • 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.40.Z Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim
  • 79.11.A Działalność agentów turystycznych
  • 79.11.B Działalność pośredników turystycznych
  • 79.12.Z Działalność organizatorów turystyki
  • 79.90.C Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 90.01.Z Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych
  • 90.02.Z Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych

Uprawnienia

  • 2023-05-12, 2025-05-11, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa podczas imprez zamkniętych, dot. imprez zamkniętych organizowanych w czasie i miejscu wyznaczonym przez klienta, w oparciu o zawartą z nim umowę, Urząd Miejski w Dębicy Dębica
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Farmer Catering Aneta Szczerbińska - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna/wydawca-sprzedawca posiłków

    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Kuchenne prace pomocnicze, wydawanie i sprzedaż posiłków
      Praca na pełen etat
      I zmiana 7-15
      II zmiana 15-23

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: doświadczenie, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy