GS DARŁOWO sp. z o.o. - Darłowo ul. Wojska Polskiego 32

GS DARŁOWO sp. z o.o. - Darłowo ul. Wojska Polskiego 32 najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Darłowo
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GS DARŁOWO sp. z o.o. - Darłowo ul. Wojska Polskiego 32

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GS DARŁOWO sp. z o.o. - Darłowo ul. Wojska Polskiego 32

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GS DARŁOWO sp. z o.o. - Darłowo ul. Wojska Polskiego 32 - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Darłowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż towaru w sklepie spozywczo-przemysłowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w sklepie w Słowinie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Darłowie