OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI

Siedziba główna

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI

Pełna nazwa
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "GÓRNIK" JÓZEF GASZEWSKI
Adres rejestrowy
ul. Sosnowa 1 76-150 Darłowo
NIP
6690008323
REGON
330243187
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.07.1993
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
  • 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 79.11.B Działalność pośredników turystycznych
  • 79.12.Z Działalność organizatorów turystyki

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.90.A Działalność fizjoterapeutyczna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI

Marzena Wardaszka

"Basen fajny,ratownicy pomocni. Jacuzzi mega."

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Słupsk
  3. Szczecin
  4. Warszawa
  5. Łódź
  6. Bielsko-Biała
  7. Jelenia Góra
  8. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GÓRNIK JÓZEF GASZEWSKI - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    • Darłowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie w czystości pokoi i pomieszczeń ogólnego przeznaczenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Darłowie