Czy to Twoja firma?

F.H.U. NOWO-BUD praca

Dankowice

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym punktem na mapie Dankowic, gdzie jako Firma Handlowo - Usługowa "NOWO-BUD" Urszula Bierońska, z pasją i zaangażowaniem budujemy zaufanie naszych klientów. Nasza przygoda z branżą materiałów budowlanych rozpoczęła się 26 czerwca 1998 roku i od tamtej pory nieprzerwanie dostarczamy produkty najwyższej jakości, które są fundamentem wielu budowli i domów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno płyty OSB i kartonowo-gipsowe, pustaki, siatki, jak i kompleksowe usługi związane z transportem drogowym towarów, instalacjami maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia, a także wykonaniem instalacji elektrycznych. Nasze doświadczenie pozwala nam na świadczenie doradztwa w zakresie informatyki i zarządzania urządzeniami informatycznymi, a także działalność w obszarze inżynierii i doradztwa technicznego.

Jesteśmy dumni z opinii naszych klientów, którzy doceniają nasz "bardzo duży wybór oraz profesjonalną obsługę". To właśnie te komentarze są dla nas potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku i motywują nas do dalszego rozwoju oraz podnoszenia standardów naszej pracy.

Zawsze stawiamy na bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientami, ponieważ wierzymy, że to właśnie ludzie tworzą fundament każdego biznesu. Nasze zaangażowanie w potrzeby klientów i elastyczność w działaniu to nasz znak rozpoznawczy na rynku.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy zbudować coś trwałego – zarówno w sensie dosłownym, jak i metaforycznym.

F.H.U. NOWO-BUD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy F.H.U. NOWO-BUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U. NOWO-BUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Maszynista lokomotyw

    ArcelorMittal Poland S.A. Wizytówka
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kierowca

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    • Bielsko-Biała
    Dodana
  • Kierowca kat. B/ Magazynier

    P.H.U. GAMAX Dorota Zając
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 600-6 000 zł / mies.
    Popularna
    Dodana

Mapa F.H.U. NOWO-BUD

Siedziba główna

Praca F.H.U. NOWO-BUD - oferty archiwalne

  • Kierowca - Magazynier

    F.H.U. NOWO-BUD
    • Dankowice
    • pełny etat
    • Firma Handlowo Usługowa NOWO-BUD istnieje na rynku 25 lat.
      Głównym obszarem działalności firmy jest hurtowa i detaliczna sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych.
      Firma zapewnia kompleksowe zaopatrzenie w materiały budowlane, wykończeniowe i narzędzia niezbędne podczas wszelkich prac inwestycyjnych, budowlanych, remontowych. Dysponuje własnym transportem i gwarantuje szybki czas dostawy.

      Zakres obowiązków

      • Dostarczanie towaru do klienta samochodem dostawczym
      • Rozładunek i składowanie towaru
      • Załadunek i wydawanie towaru z magazynu
      • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
      • Dbałość o porządek w magazynie

      Wymagania

      • Prawo jazdy kategorii B i C
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w pracę
      • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
      • Mile widziane uprawnienia HDS

      Oferujemy

      • Umowa o pracę
      • Premie uznaniowe
      • Zniżki pracownicze na cały asortyment
      • Miła i przyjazna atmosfera w pracy
  • Sprzedawca

    • Dankowice
    • Firma Handlowo Usługowa NOWO-BUD istnieje na rynku od ponad 20 lat. Zapewnia kompleksowe zaopatrzenie w materiały budowlane, wykończeniowe i narzędzia niezbędne podczas wszelkich prac inwestycyjnych, budowlanych, remontowych. Głównymi odbiorcami są lokalni klienci indywidualni, inwestorzy, a także firmy wykonawcze.

      Do naszego zespołu poszukujemy energicznej, ambitnej i zaangażowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż i obsługę klientów.

      Miejsce pracy: Dankowice k. Bielska-Białej

      • sprzedaż asortymentu oferowanego przez firmę
      • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
      • doradztwo techniczne i wsparcie merytoryczne Klienta
      • dbałość o należytą ekspozycję towaru

      Wymagania

      • obsługa komputera i kasy fiskalnej
      • obsługa programu Subiekt - mile widziana
      • doświadczenie w obsłudze Klienta - branża budowlana mile widziana
      • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w pracę
      • dobra organizacja pracy
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • szansę zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego
      • umowę o pracę na pełny etat
      • pracę w miłym i zgranym zespole

Pracodawcy w Dankowicach