Czy to Twoja firma?

HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Dąbrowa Tarnowska
HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kelner/kelnerka

    HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Dąbrowa Tarnowska
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa gości restauracji, Serwowanie dań i napojów, Obsługa imprez okolicznościowych, Obsługa baru, Obsługa cateringu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Dąbrowie Tarnowskiej