Czy to Twoja firma?

FASZCZEWSKA BARBARA ZAKŁAD HANDLOWO - USŁUGOWY FARTEX praca

Dąbrowa Górnicza

W sercu województwa śląskiego, w malowniczej Dąbrowie Górniczej, znajduje się "Fartex" - nasz Zakład Handlowo-Usługowy, który z dumą pielęgnuje wieloletnią tradycję w branży sprzątania terenu. Jako firma z głęboko zakorzenioną historią, znamy wartość czystości i porządku, które są fundamentem komfortu i estetyki naszego otoczenia.

W "Fartex" stawiamy na bezpośredni kontakt i indywidualne podejście do każdego klienta. Wierzymy, że tylko dzięki temu możemy dokładnie zrozumieć i spełnić specyficzne potrzeby i oczekiwania, które są różne dla każdego zlecenia. Nasza oferta jest tak różnorodna, jak różnorodne są potrzeby naszych klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością udzielą szczegółowych informacji na temat naszych usług.

Choć nie chwalimy się naszymi osiągnięciami na każdym kroku, to nasza długa obecność na rynku jest świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi przyczyniają się do poprawy jakości życia i pracy wielu osób, a nasza praca jest widoczna w estetyce i funkcjonalności przestrzeni, które codziennie pielęgnujemy.

W "Fartex" rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko poprzez jakość wykonywanych usług, ale także przez transparentność i uczciwość w biznesie. Dlatego zawsze staramy się być blisko naszych klientów, słuchać ich potrzeb i reagować na zmieniające się wymagania.

Zapraszamy do współpracy z "Fartex", gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a doświadczenie idzie w parze z innowacyjnym podejściem do sprzątania. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie cieszyć oko i sprzyjać dobremu samopoczuciu.

FASZCZEWSKA BARBARA ZAKŁAD HANDLOWO - USŁUGOWY FARTEX najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy FASZCZEWSKA BARBARA ZAKŁAD HANDLOWO - USŁUGOWY FARTEX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FASZCZEWSKA BARBARA ZAKŁAD HANDLOWO - USŁUGOWY FARTEX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FASZCZEWSKA BARBARA ZAKŁAD HANDLOWO - USŁUGOWY FARTEX

Siedziba główna w Dąbrowie Górniczej

FASZCZEWSKA BARBARA ZAKŁAD HANDLOWO - USŁUGOWY FARTEX poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
FASZCZEWSKA BARBARA ZAKŁAD HANDLOWO - USŁUGOWY FARTEX
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Sosnowiec
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Dąbrowa Górnicza
  5. Częstochowa
  6. Kraków
  7. Rzeszów
  8. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FASZCZEWSKA BARBARA ZAKŁAD HANDLOWO - USŁUGOWY FARTEX - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie bloków mieszkalnych oraz terenów zewnętrznych.
      Umowa przewiduje przepracowanie 21 dni po 5 godzin dziennie ze stawką 19,70 zł za godzinę - brutto 2068,50

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 068,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: za godzinę

      Sprzątanie budynków mieszkalnych oraz przylegających terenów; praca w godzinach 7-14

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: za godzinę pracy wynagrodzenie za 21 dni pracy w miesiącu 2895,90 zł brutto

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 310 PLN

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej