Czy to Twoja firma?

DZIENNY DOM SENIOR-WIGOR W DĄBROWIE GÓRNICZEJ praca

Dąbrowa Górnicza

W sercu Dąbrowy Górniczej, przy ulicy Morcinka 15, znajduje się miejsce, które każdego dnia otwiera swoje drzwi, by przyjąć osoby starsze oraz niepełnosprawne, które potrzebują wsparcia i troski. Jesteśmy Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - instytucja, która z pasją i zaangażowaniem realizuje misję niesienia pomocy tym, którzy z powodu wieku, choroby czy innych przyczyn nie mogą samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu.

Nasze działania opierają się na solidnych fundamentach przepisów ustawy o pomocy społecznej. To one wyznaczają kierunek naszych działań, ale to serce i zaangażowanie naszego zespołu sprawiają, że każdego dnia możemy być wsparciem dla naszych podopiecznych. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej historii czy pozycji rynkowej, to z całą pewnością możemy powiedzieć, że naszym największym kapitałem jest zaufanie, jakim obdarzają nas nasi Klienci i ich rodziny.

W "Senior-WIGOR" stawiamy na indywidualne podejście do każdej osoby, która do nas trafia. Oferujemy szeroki zakres usług opiekuńczych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych Seniorów. Nasza oferta to nie tylko opieka, ale również różnorodne zajęcia, które stymulują umysł i ciało, pozwalają na rozwijanie pasji i zainteresowań, a także budowanie ciepłych, międzyludzkich relacji.

Jesteśmy przekonani, że nasza praca ma ogromne znaczenie nie tylko dla osób, które bezpośrednio z niej korzystają, ale również dla ich rodzin, które dzięki nam mogą mieć pewność, że ich bliscy są w dobrych rękach. Dzięki naszej działalności, społeczność Dąbrowy Górniczej staje się miejscem bardziej przyjaznym dla Seniorów i osób niepełnosprawnych.

Jako Dzienny Dom "Senior-WIGOR", każdego dnia dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem troski, profesjonalizmu i ciepła. Zapraszamy do naszej placówki wszystkich, którzy szukają wsparcia i zrozumienia. Razem tworzymy przestrzeń, gdzie każdy może poczuć się potrzebny, szanowany i bezpieczny.

DZIENNY DOM SENIOR-WIGOR W DĄBROWIE GÓRNICZEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy DZIENNY DOM SENIOR-WIGOR W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DZIENNY DOM SENIOR-WIGOR W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DZIENNY DOM SENIOR-WIGOR W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
DZIENNY DOM SENIOR-WIGOR W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Bydgoszcz
  4. Wrocław
  5. Pruszków
  6. Częstochowa
  7. Dąbrowa Górnicza
  8. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DZIENNY DOM SENIOR-WIGOR W DĄBROWIE GÓRNICZEJ - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - Prowadzenie fizjoterapii i aktywizacji ruchowej dla osób korzystających z usług Dziennego Domu "Senior-WIGOR" poprzez wykorzystanie rożnych technik i metod, w tym kinezyterapia miejscowa i ogólna, ćwiczenia ruchowe, ćwiczenia ogólnokondycyjne
      - Kontrolowanie procesu fizjoterapii i jej procesów
      - Prowadzenie działalności profilaktycznej, polegającej na popularyzowaniu zachowań prozdrowotnych oraz kształtowaniu i podtrzymywaniu aktywności ruchowej osób korzystających z usług Dziennego Domu
      - Organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych
      - Organizacja zajęć rekreacyjnych – wycieczek, wyjść
      - Przeprowadzanie działalności edukacyjnej z zakresu aktywizacji ruchowej i fizjoterapii dla rodzin i opiekunów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu , bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych, podzielność uwagi, aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      • Inne wymagania: umiejętność nawiązywania kontaktu, cierpliwość Miejsce wykonywania pracy: Dzienny Dom „Senior-WIGOR” w Dąbrowie Górniczej - siedziba - ul. Morcinka 15 - Filia nr 1 – ul. Korczaka 9a - Filia nr 2 – ul. Jaworowa 4a zgodnie z harmonogramem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej