Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. GÓRAL DARIUSZ, GÓRAL ANDRZEJ praca

Dąbrowa Górnicza
towarowy transport drogowy
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. GÓRAL DARIUSZ, GÓRAL ANDRZEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. GÓRAL DARIUSZ, GÓRAL ANDRZEJ

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. GÓRAL DARIUSZ, GÓRAL ANDRZEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. GÓRAL DARIUSZ, GÓRAL ANDRZEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. GÓRAL DARIUSZ, GÓRAL ANDRZEJ - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego w transporcie krajowym i międzynarodowym

    PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. GÓRAL DARIUSZ, GÓRAL ANDRZEJ
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Transport krajowy i międzynarodowy (naczepa firanka). Wyjazdy: Czechy, Słowacja, Węgry (od poniedziałku do piątku)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + delegacje
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej