Czy to Twoja firma?

BATIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Dąbrowa Górnicza

Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

BATIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy wytwórstwo / rzemiosło obsługa klienta / call center

Oferty pracy BATIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BATIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BATIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BATIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    BATIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kasy fiskalnej i klienta; praca pawilon handlowy INTERMARCHE w godzinach: 7-15, 13-21

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Pracodawca wyraża chęć zatrudnienia obywateli Ukrainy oraz przyuczenia do zawodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kasjer - sprzedawca

      obsługa klienta w markecie Intermarche, wykładanie towaru na półki, godziny pracy: 06-14:00, 13:15 - 21:15

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: po okresie próbnym premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej