Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W DĄBROWIE GÓRNICZEJ praca

Dąbrowa Górnicza
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W DĄBROWIE GÓRNICZEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka śniadaniowa

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • запрошуємо працівників з України
    Wygasa
  • Kelner / Kenerka

    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Wygasa

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W DĄBROWIE GÓRNICZEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W DĄBROWIE GÓRNICZEJ - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie zadań zleconych przez szefa kuchni, wynikających z obowiązków dot. zbiorowego żywienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + należny procent od wysługi lat pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc nauczyciela w przedszkolu

    • pełny etat

      Sprzątanie codzienne i okresowe sal. Pomoc przy ubieraniu dzieci. Dbanie o ład i porządek w szatni. Wsparcie nauczyciela w trakcie zajęć. Praca 8 godz. dziennie w zakresie 6:00 - 16:30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: kwota brutto + dodatek stażowy
  • Ratownik na basenie

      Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży oraz osób przebywających na basenie, pomoc nauczycielowi wychowania fizycznego w przygotowaniu zajęć; godziny pracy 7-15, 14-22

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: kurs pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i zdrowia, kurs ratownika wodnego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 880 PLN

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej