Czy to Twoja firma?

KUSTERKA IZABELA Usługi Sprzętem Budowlanym IZBUD praca

Dąbrowa Górnicza
Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
KUSTERKA IZABELA Usługi Sprzętem Budowlanym IZBUD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy KUSTERKA IZABELA Usługi Sprzętem Budowlanym IZBUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KUSTERKA IZABELA Usługi Sprzętem Budowlanym IZBUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KUSTERKA IZABELA Usługi Sprzętem Budowlanym IZBUD - oferty archiwalne

  • Operator koparko-ładowarki

    KUSTERKA IZABELA Usługi Sprzętem Budowlanym IZBUD
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac budowlanych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: kurs operatora koparko - ładowarki, prawo jazdy kategorii B
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie na ww. stanowisku. Oferta przeznaczona również dla emerytów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej